Miejskie Przedszkole nr 3 Grotthusów 1

Termin wnoszenia opłat za przedszkole do 15 każdego miesiąca

W miesiącu CZERWCU intendentka pobiera opłaty w dniach

12 i 15   ul.Grotthusów 1

Proszę zaznaczyć na deklaracji do kiedy Państwa dzieci będą chodziły w tym miesiącu, ponieważ przy płatności rozliczamy maj i czerwiec

Płatności dokonują Panstwo u Pani intendentki terminalem lub przelewem

(płatność na dwa konta, osobno za wyżywienie i godziny pobytu-czesne,

karta odpłatności do pobrania w załaczniku)

Nr konta bankowego w Banku Pekao S.A.: 29 1240 2829 1111 0010 3704 1769 (godziny pobytu)

Nr konta bankowego w Banku Pekao S.A.: 50 1240 2829 1111 0010 3705 1188 (wyżywienie)

Bardzo prosimy o wpłaty w terminach.

Dziękujemy!

1. Stawkę żywieniową ustala Dyrektor w porozumieniu z organem prowadzącym.
  2. Koszty związane z wyżywieniem pokrywają w całości rodzice.
  3. Środki te nie mogą być wykorzystane na żadne inne cele.
  4. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, rodzicom przysługuje zwrot kosztów wyżywienia za każdy dzień nieobecności, warunkiem jest uprzednie zgłoszenie go wychowawcy, odpis nastąpi w kolejnym miesiącu.
  5. Opłaty za świadczenia przedszkola ponoszą rodzice w wysokości i na zasadach Rady Miasta w Hrubieszowie.
  6. Opłaty za przedszkole rodzice (opiekunowie) dokonują w terminach wyznaczonych przez dyrektora przedszkola. Opłaty pobierane są w przedszkolu przez intendentkę i odprowadzane na konto bankowe wskazane przez Centrum Obsługi Przedszkoli w Hrubieszowie nie później niż do 15 dnia każdego miesiąca.