Miejskie Przedszkole nr 3 Grotthusów 1

• Rekrutacja 2024/2025

Drodzy Rodzice

w związku ze zbliżającym się terminem rekrutacji do przedszkoli poniżej znajdują się najważniejsze informacje.

Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie

przez kandydata kryteriów będą przyjmowane w przedszkolu

na ulicy Grotthusów 1

bądź drogą elektroniczną. Skany wszystkich dokumentów prosimy wysyłać na adres :

p3hrub@wp.pl

Wnioski można pobrać bezpośrednio z przedszkola na ulicy Dwernickiego 4 lub Grotthusów 1 albo wydrukować je ze strony internetowej przedszkola.

Zaświadczenie o zatrudnieniu lub pobieraniu nauki każdy z rodziców wypełnia indywidualnie.

Prosimy o dokładne wypełnianie wniosków literami drukowanymi i dostarczanie ich do przedszkola w ustalonych terminach.

• Od 1 marca 2024 – wydawanie formularzy

• 0d 19 marca 2024 do 27 marca 2024 – rekrutacja na wolne miejsca do przedszkola, przyjmowanie wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

Czytaj Więcej o: Rekrutacja 2024/2025